Theme Options

Sortuj według producentów Apollo Furniture

MEBLE WYPOCZYNKOWE, NAROŻNIKI, SOFY, FOTELE, PUFY ZE SKÓRY Z TKANINY


APOLLO FURNITURE


NAROŻNIKI, SOFY, FOTELE, PUFA, KANAPA,


Meble wypoczynkowe ze skóryJesteśmy producentem mebli tapicerowanych. Oferowane przez nas produkty zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Meble tapicerowane są skórą naturalną Madras pochodzącą z renomowanych włoskich garbarni lub tkaniną meblową.


Oferujemy Państwu komfortowe i wysokiej jakości meble wypoczynkowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprzedawane przez nas zestawy wypoczynkowe charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i kolorystyką, a jednocześnie są bardzo komfortowe i funkcjonalne. Oferujemy Państwu wyłączenie PRODUKT POLSKI. Wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe i objęte 24 miesięczną gwarancją producenta.


Czas realizacji zamówienia 14-21 dni roboczych. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia. Klient zostanie poinformowany o tym fakcie.


Istnieje możliwość dopasowania wymiarów mebli do indywidualnych potrzeb Klienta.


Różnice w odcieniu wybarwienia skóry mogą wynikać z ustawień parametrów monitora lub karty graficznej i nie stanowią podstawy do reklamacji. Zdjęcia kolorów przedstawione na stronie mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych. Skóra naturalna podatna jest na wyciąganie się, miejscowe wycieranie, ponadto różnice grubości i miękkości charakterystyczne dla skór naturalnych nie stanowią podstawy do reklamacji.


Więcej
na stronę
Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem