Theme Options

                                 

                 AKTUALNE RABATY - SPRAWDŹ NIE PRZEPŁACAJ !!

     NOWOŚĆ  -  Możliwość zakupu produktów w Firmie Media Markt w promocyjnie niskich cenach lub za symboliczną 1 zł.ZOBACZ  Przy zakupie mebli powyżej 8.000 zł.

Rabaty obowiązują do 30.09.2017 r.

RATY 20 X 0%  DO 30.06.17r. na Allegro

MEBLE DZIECIĘCE

I.  Rabat 5% na meble Firmy Pinio.

II. Rabat 12%  na meble dziecięce Firmy Timoore.

III. Rabat 10%  na  meble dziecięce Firmy Baggi.

IV. Rabat 12%  na wszystkie materace dziecięce Firmy Hevea.

V. Przy zakupie mebli dziecięcych powyżej 3.500 zł. proponujemy w gratisie  np: poduszkę , materac , prześcieradło , kocyk, dopłata do materaca,  lub inną formę rabatu. Wysokość rabatu zależy od wartości mebli. Nie dotyczy indywidualnych wycen oraz skozystania z kodów rabatowych *. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.     ZOBACZ

VI. PROPONUJEMY  KODY RABATOWE na zakup mebli dziecięcych. Nie przepłacaj przed zakupem zadzwoń i zapytaj o przysługujący kod rabatowy*. Kody dotyczą ponad 60 kolekcji mebli dziecięcych. Tel 692 036 118

* UWAGA : rabaty, gratisy nie łączą się ze sobą, nie łączą się z innymi akcjami promocyjnymi, transportem w gratisie, raty 3x0%  , indywidualnymi wycenami oraz kartami Cash-back.

MEBLE DO SALONU

I. Przy zakupie mebli do salonu powyżej 8.000 zł proponujemy zakup dowolnego produktu z rabatem nawet do 80 %. (np. fotel, wieszak,skrzynia, lustro,hokery, materac, pościel , biurko, itp )  ZOBACZ  lub zakup ponad 5000 produktów dostepnych w Firmie Signal . ZOBACZ .  Pościele lampy dla dzieci . ZOBACZ   Zakup produktu możliwy jest z innej Firmy niż zakupione meble*. Lub raty zupelne 3x0%. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.

NOWOŚĆ  - Możliwość rownież zakupu produktów w Firmie Media Markt w promocyjnie niskich cenach -ZOBACZ

.

MEBLE DO SYPIALNI

I. Przy zakupie mebli do sypialni powyżej 8.000 zł. proponujemy rabat na zakup materaca.  Rabat do 80%. Wysokość rabatu zależy od wartości mebli oraz od ceny materaca*.ZOBACZ   O szczegóły zapytaj sprzedawcę.   Lub  zakup ponad 5000 produktów dostepnych w Firmie Signal . ZOBACZ .  Pościele lampy dla dzieci . ZOBACZ.  Lub raty zupelne 3x0%. 

NOWOSĆ - Możliwość również zakupu produktów w Firmie Media Mark w konkurencyjnie niskich cenach -ZOBACZ

.

II.  Rabat 20%  na wszystkie materace sypialniane  Firmy Hevea. Rabat obowiązuje  do 29.02.16r.

PROMOCJE W SKLEPIE STACJONARNYM

I. Wysokie promocje czekają na Państwa w sklepie stacjonarnym. Promocje dotyczą ponad 120 kolekcji mebli. Wysokość rabatu zależy od wartości mebli oraz od rodzaju kolekcji. Wszelkie informacjie dotyczące promocji otrzymacie Państwo bezpośredno w Salonie w Czernikowie. 

Zapraszamy. 87-640 Czerniko ul. Oś. Mickiewicza 6.

II. Wysprzedaż ekspozycji. Rabaty do 35 %

 

* UWAGA : rabaty, gratisy nie łączą się se sobą , nie łaczą się z innymi akcjami promocyjnymi, transportem w gratisie, raty 3x0%  , indywidualnymi wycenami oraz kartami Cash-back.

UWAGA  Firma Baby Best wydłużyła okres realizacji zamówień do 40 dni *

* podane dni są liczone jako dni robocze.


========================================================================

.NIE NIE PRZEPŁACAJU nas możliwość negocjacji ceny.

Napisz Do nas  na adres : sklep@sklep.luksusmeble.com

Przygotujemy Dla Państwa indywidualną wycenę wraz ze stosownym rabatem.

.Jeśli znajdą Państwo meble dziecięce w niższej cenie niż proponowana przez nas prosimy o kontakt, postaramy się przygotować konkurencyjną ofertę . NP. DOPŁATA DO MATERACA, lub zakup innego produktu o podobnej wartości lub BON PODARUNKOWY na następne zakupy lub inna forma rabatu.

.

.W przypadku wszystkich mebli skrzyniowych:

MOŻECIE PAŃSTWO PRZESŁAĆ DO NAS WARTOŚĆ KOSZYKA A MY WYLICZYMY DODATKOWY BON RABATOWY LUB INNĄ FORMĘ RABATU. Wysokość rabatu (gratisu) zależy od wartości zakupu oraz producenta.
.

.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani  INNYMI meblami  a nie wyświetlają się one w naszym sklepie (nie zdążyliśmy jeszcze  ich włożyć) Proszę o przesłanie na adres e-mailowy jakie meble (elementy) Państwa interesują. Postaramy się przygotować Dla Państwa indywidualną wycenę  wraz ze stosownym rabatem.

.Współpracujemy z 36 Firmami Meblowymi.

OD 01.01.16r.

WSZYSTKIE MEBLE DZIECIĘCE WYCENIAMY INDYWIDUALNIE

 PRODUCENCI:
( ATB, BAGGI, BabyBest, TIMOORE, PINIO, PACYGA,  i inni)

.

.

MEBLE DO SALONU I SYPIALNI - wyceniamy indywidualnie

NASI PRODUCENCI :

(Adam,Dolmar, Chojmex, Fadome, Gała, Hevea, Laski, Mebin, Marzenie, Meblomax, Młot, Marsyl, Maridex, Magpol, Meblocross, Restol, Signal, Wersal)

.

.

KATALOGI DO POBRANIA   ZOBACZ

.

Dostawa mebli - montaż

Jeżeli karton z przesyłką nosi jakiekolwiek oznaki zniszczenia prosimy o sprawdzenie przy kurierze zawartości przesyłki. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona należy spisać z kurierem protokół szkody, na którym należy koniecznie zaznaczyć uszkodzenie opakowań i w miarę możliwości sporządzić dokumentację fotograficzną. Przy rozładunku /rozpakowaniu powinny być 2 osoby.Prosimy również o sprawdzenie paczek przed wyrzuceniem, gdyż dołączamy do nich gwarancję, instrukcję .

Przed składaniem mebli, po rozpakowaniu kartonu, jeżeli zauważymy uszkodzony element, proszę o zrobienie zdjęcia elementu przed montażem, przesłać w wraz z opisem (nr elementu ) znajdujący się w instrukcji montażu. 

Dane do przelewu: 

Salon Meblowy Luksus Meble
ul. Mickiewicza 6
87-640 Czernikowo
   
PL 98 1600 1345 1833 8761 0000 0001
lub

B.S.Alek.Kujawski

84 9537 0000 0032 4021 2000 0002

Numer SWIFT GBWCPLPP (do przelewu z zagranicy)

PL84 9537 0000 0032 4021 2000 0002


Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem