Theme Options

NEWSLETTER

Pokrowiec na materac Lato-Zima Marzenie

Nowy

UWAGA- Rodzaj pokrowca za dopłatą można wybrać tylko przy równoczesnym zakupie  materacu z Firmy Marzenie.

Więcej informacji

Zapytaj o produkt

Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej w kolorze białym o wysokiej gramaturze 230 g/m2.

Posiada na całej swej powierzchni łatwo rozróżnialne oznakowanie strony zimowej i strony letniej. Pokrowiec jest pikowany owczą wełną 300g/m2 od strony zimowej i mieszanką bawełny z włóknem klimatyzującym od strony letniej 200 g/m2, dzięki czemu pomaga kumulować ciepło w chłodnych - oraz zwiększa wentylację w gorących okresach roku.

UWAGA! Pokrowiec Lato-Zima nie posiada opcji umożliwiającej jego pranie!

Inne dostępne pokrowce

Primo

Aloe Vera

Lato

Anty-Stres

Pokrowiec Natural

NATURAL

Pokrowiec NATURAL jest wykonany z wysokiej jakości dzianiny o dużej zawartości bawełny i bardzo wysokiej gramaturze 270 g/m2. Bawełna jest naturalnym produktem, cieszącym się od dawna bardzo dużym uznaniem wśród klientów głównie z uwagi na jej zdolność do przyjmowania nadmiaru wilgoci z otoczenia. Pokrowiec ten może być z powodzeniem polecany dla osób cierpiących na nadmierne pocenie się podczas snu, alergię oraz przywiązujących wagę do użytkowania produktów pochodzenia naturalnego.

Pokrowiec NATURAL przeznaczony jest do prania w temperaturze do 60°C, co tym bardziej poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Bardzo dobry wybór dla osób przywiązujących wagę do zdrowego trybu życia i dbałości o środowisko naturalne. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m2.

---------------------------------------------------

Pokrowiec JEDWAB wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w kolorze białym. Pokrowiec JEDWAB jest bardzo eleganckim i gładkim pokrowcem o dużej zawartości jedwabiu. Pokrowiec JEDWAB ma ekskluzywną, białą, pikowaną powierchchnię, która dzięki użyciu włókien jedwabiu zyskuje przepiekny połysk i urok.  Pomimo zastosowania ciepłej wełny, pokrowiec JEDWAB dzięki pikowaniu włóknem klimatyzującym 400g/m² oraz dzięki zastosowaniu specjalnego paska klimatyzującego 3D, pokrowiec JEDWAB pozostaje przewiewny, a wymiana powietrza w materacu pozostaje bardzo dobra. Pokrowiec JEDWAB można prać w 60°C, przez co z łatwością można dbać o higienę materaca oraz pokrowca, natomiast zamek rozdzielczy 360° znacznie ułatwia jego pranie

JEDWAB

--------------------------------------------------

Pokrowiec KASZMIR wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w kolorze białym. Pokrowiec KASZMIR jest bardzo ekskluzywnym i ciepłym pokrowcem o dużej zawartości wełny kaszmirowej. KASZMIR jest grubym i mięsistym pokrowcem o gładkiej, delikatnie połyskujacej powierzchni. Pomimo zastosowania ciepłej wełny, pokrowiec KASZMIR dzięki pikowaniu włóknem klimatyzującym 400g/m² oraz dzięki zastosowaniu specjalnego paska klimatyzującego 3D, pokrowiec KASZMIR pozostaje przewiewny, a wymiana powietrza w materacu pozostaje bardzo dobra. Wyjątkową cecha pokrowca KASZMIR jest jego zdatność do prania w 60°C, przez co jest bardzo higieniczny w użytkowaniu. kPranie pokrowca ułatwione jest dzięki zastosowaniu w pokrowcu zamka rozdzielczego 360°.

KASZMIR

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Pokrowiec na materac Lato-Zima Marzenie

Pokrowiec na materac Lato-Zima Marzenie

UWAGA- Rodzaj pokrowca za dopłatą można wybrać tylko przy równoczesnym zakupie  materacu z Firmy Marzenie.

Napisz opinię

19 Inne produkty

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem