NEWSLETTER

MEBLE ZARA NOVELIES

Minimalistyczne oraz nowoczesne meble to ozdoba każdego mieszkania. Szukając rozwiązań do pokoju dziecięcego, które zachwycą domowników oraz gości warto zdecydować się na wyposażenie z kolekcji Zara Novelies. Wśród szerokiej oferty produktów dostępnych w sklepie Luksus Meble znajdą Państwo:

  • komodę,
  • szafę,
  • łóżeczko dziecięce,
  • biurko,
  • regał,
  • półkę,
  • łóżko.

Meble Novelies to idealne połączenie klasycznych kolorów takich jak biały i szary z drobnymi, drewnianymi elementami. Wygląd zestawu pięknie będzie prezentował się we wszystkich wnętrzach. Dobór artykułów oraz ich ponadczasowy design sprawiają, że umeblowanie doskonale sprawdzi się podczas urządzania sypialni najmłodszych członków rodziny, nastolatków, a nawet rodziców! Meble zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a pokrywające je farby i lakiery spełniają wszystkie restrykcyjne europejskie normy bezpieczeństwa. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich, certyfikowanych substancji kolekcja Novelies nadaje się także dla alergików.

Meble Novelies Zara

W trosce o bezpieczeństwo dzieci klasyczne uchwyty mebli Novelies zostały zastąpione cichymi prowadnicami „push to open”, pozwalającymi na wygodne oraz bezpieczne korzystanie z szafek i szuflad wyposażenia. Oprócz tego, by ochronić pociechy przed nieszczęśliwymi incydentami, producenci zdecydowali się na zastosowanie zaokrąglonych krawędzi akcesoriów. Co więcej, meble nie wymagają skomplikowanej konserwacji - wystarczy jedynie przecierać je zwilżoną szmatką nasączoną delikatnym środkiem czyszczącym, by móc cieszyć się pięknym wyglądem sprzętu przez długie lata.

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem