NEWSLETTER

Materac Helios Frankhauer pocket 25 cm wysyłka 6 -12 dni.

Nowy

Materac Helios Frankhauer pocket  25 cm

Więcej informacji

563,00 zł

Dostępność 6 - 12 dni

Zapytaj o produkt

Materac Helios Frankhauer pocket  25 cm. Sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, antyalergiczny, dla dwóch osób

MATERACE KIESZENIOWE

.

Materace kieszeniowe są jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów materacy.

Co sprawia, że są one tak wyjątkowe? Materace kieszeniowe idealnie zdają egzamin zarówno jako materace jednoosobowe jak i dwuosobowe.

Charakteryzują się elastycznością punktową, a co za tym idzie dokładnym dopasowaniem do sylwetki. Ponadto są bardzo wytrzymałe.

Wśród modeli kieszeniowych możemy wyróżnić trzy typy: materace pocket, materace multipocket oraz materace luxpocket.

.

POCKET

Materace typu pocket posiadają formatkę zawierającą 272 sprężyny na m2 materaca. Najczęściej są one ułożone w strefach twardości, które jeszcze bardziej poprawiają komfort snu. Sprężyny pocket są wykonane z elastycznego drutu i zostały umieszczone w materiałowych kieszonkach. Co ważne każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszonce. Sprawia to iż materac dopasowuje się do ciała punktowo, w miejscach nacisku, a to gwarantuje wysoki komfort i wygodę. Dodatkowym atutem jest fakt, iż jest bardzo cichy. Gdy śpią na nim dwie osoby nie przeszkadzają sobie wzajemnie, gdyż wszelkie drgania i falowania są zniwelowane.

.

MULTIPOKCET  

Materace multipocket gwarantują jeszcze większą wygodę i dokładniejsze dopasowanie do sylwetki. Formatka multipocket posiada aż 508 sztuk sprężyn na m2 materaca, a co za tym idzie zawiera więcej punktów podparcia. Materace multipocket z pewnością dostarczają większej wygody i komfortu. Sprężyny są drobne i o mniejszej średnicy. Ich zagęszczenie na powierzchni materaca sprawia iż są praktycznie niewyczuwalne.

.

LUXPOCKET

Formatka luxpocket to najbardziej komfortowe rozwiązanie. Sprężyny w tego typie materacu są bardzo drobne i gęsto ułożone w materacu. Swoim wyglądem nieco przypominają cygara. Materace luxpocket zawierają aż 1000 sztuk sprężyn na m2. Ta imponująca liczba sprężyn zapewnia miliony punktów podparcia, a materac pracuje ergonomicznie z naszą sylwetką.

.

JAK WYBRAĆ MATERAC? --> KLIKNIJ I ZOBACZ WSKAZÓWKI

.

  • Twardość: średni H2
  • Wysokość: 25 cm
  • Typ materaca: Pocket 7 stref
  • Gwarancja: 5 lat
  • Producent: Frankhauer
  • Wysyłka: 6-12  dni (1 zł)
  • Ilość sprężyn: 272 szt./m2
  • Skład/właściwości: sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, antyalergiczny, dla dwóch osób

Opis produktu:

Helios to materac typu pocket grubości 25cm. Jego budowa została oparta na formatce sprężyn kieszeniowych o wysokości 18cm. Posiada on 272 sprężyny na m². każda sprężyna jest zapakowana w oddzielny woreczek, co sprawia, że pracują one indywidualnie reagując odpowiednio na wywierany na nie nacisk- gwarantuje to najwyższy komfort snu. Materac nie przenosi drgań, zatem stanowi idealne rozwiązanie dla par.

Materac Helios posiada obustronnie twardość h2 – średniotwardy.

Jest doskonały dla osób o wadze między 60 a 80 kg. Z obu stron został on wzbogacony o 3 cm wysokiej klasy pianki poliuretanowej. Materiał ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na wywierany nacisk. Porowata struktura pianki zapewnia doskonałą wentylację materaca.

Dzięki swojej budowie materac Helios posiada znakomite właściwości ortopedyczne i antyalergiczne. Wysokość materaca – 25cm, również ma istotne znaczenie. Wysoki materac zapobiega powstawaniu obciążeń dla kręgosłupa i stawów przy wstawaniu z łóżka.

Pokrowiec z materaca można z łatwością ściągnąć i wyprać.

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór pokrowców -

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

POKROWCÓW DO MATERACY FIRMY FRANKHAUER ! *

.

* W zależności od rodzaju wybranego pokrowca, całkowita wysokość materaca może różnic się+ - 2cm. Zdejmowanie pokrowca z materaca niezwykle ułatwia rozdzielczy zamek błyskawiczny, dzięki któremu pokrowiec można rozłożyć na dwie części.

.

Do tego materaca polecamy także stelaże: 

BEZ REGULACJI *

Szczególnie polecane modele stelaży do tego materaca:

- Idalia
- Prot
- Cyryl.

.

.

* Materace pocket należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy, niż 5 cm.

.

Produkty firmy Frankhauer są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują komfort użytkowania. Firma stara się, aby każdy ich wyrób nie zawierał wad materiałowych i produkcyjnych. Dbając o Państwa zadowolenie z produktów firmy Frankhauer oferujemy zawsze atrakcyjną gwarancję!

.

CENA DOTYCZY ROZMIARU 80 X 200 cm !

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA WYBIERZ ROZMIAR W KOMBINACJACH!

.

UWAGA!

Specjalnie dla Państwa wprowadzamy nową możliwość

testowania materacy firmy Frankhauer aż przez 30 dni!

                                                     KLIKNIJ I CZYTAJ WIĘCEJ...

.

.

Ponadto, przedstawiamy Państwu pozostałe produkty z naszej oferty:

KLIKNIJ I ZOBACZ STELAŻE DO MATERACY FIRMY FRANKHAUER

ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ OFERCIE!

.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ POKROWCÓW

DO MATERACY FIRMY FRANKHAUER !

.

KLIKNIJ I ZOBACZ AKCESORIA FIRMY FRANKHAUER

ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ OFERCIE!

.

KLIKNIJ I ZOBACZ PORADNIK UŻYTKOWANIA MATERACY! --> ZOBACZ

.

.

ATUTY MATERACY KIESZENIOWYCH:

.

7 STREF KOMFORTU

Nasze modele posiadają 7 stref komfortu na swojej powierzchni. Co to oznacza? Na powierzchni wszystkich typów materacy kieszeniowych sprężyny o różnej grubości drutu zostały rozmieszczone w konkretnych strefach. Dzięki temu w miejscu gdzie nasze ciało potrzebuje stabilniejszego podparcia są zastosowane sztywniejsze sprężyny. Materace kieszeniowe są więc bardzo ergonomiczne i sprawiają że nasze ciało odnajduje idealne położenie w każdej pozycji snu!

.

IDEALNY DLA PAR

Materace kieszeniowe są doskonałym rozwiązaniem dla dwóch osób, a więc będą idealne dla par. A dzieje się to za sprawą punktowej pracy sprężyn. Materac pod każdym z użytkowników dopasowuje się indywidualnie. Dzięki elastyczności punktowej materacy pocket, multipocket i luxpocket jeśli jedna osoba jest wiercipiętą nie zbudzi swojego partnera! Dodatkową zaletą jest również fakt iż materace kieszeniowe są bardzo ciche.

.

STOPIEŃ TWARDOŚCI

Nasze materace pocket, multipocket i luxpocket występują w 4 stopniach twardości od H1 (materac miękki) do H4 (materac bardzo twardy). Dzięki temu każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Twardość materaca należy dobrać odpowiednio do masy ciała, ale również preferencji. Osoby o wyższej wadze powinny skłonić się ku twardszym materacom, zaś osoby o niskiej wadze mogą wybierać wśród miękkich modeli.

.

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasze materace kieszeniowe to w 100% polskie produkty. Komponenty użyte do ich produkcji są najwyższej jakości. Na materace pocket, multipocket oraz luxpocket dajemy gwarancję nawet do 10 lat! Gwarancją objęty jest wkład materaca. W przypadku reklamacji wystarczy wypełnić prosty formularz w zakładce kontakt i zgłosić szkodę. Reklamacje będą rozpatrywane indywidualnie i szybko. W jej ramach proponujemy naprawę wady lub też wymianę materaca na nowy.

.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Materac Helios Frankhauer pocket 25 cm wysyłka 6 -12 dni.

Materac Helios Frankhauer pocket 25 cm wysyłka 6 -12 dni.

Materac Helios Frankhauer pocket  25 cm

Napisz opinię

30 Inne produkty

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem