NEWSLETTER

Materac Bonit pocket H1, H2 Wysyłka 72H samomasujący 22 Frankhauercm.

Nowy

Materac Bonit pocket H1, H2  Wysyłka 72  samomasujący 22 cm.

U nas najtaniej.

Więcej informacji

647,00 zł

Dostępność 72 H

Zapytaj o produkt

Materac Bonit pocket H1, H2  Wysyłka 72 obustronnie samomasujący 22 cm. Sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, ortopedyczny, antyalergiczny, dla dwóch osób, dla puszystych, samomasujący. Frankhauer

  • Typ materaca: Pocket 7 stref
  • Twardość: miękki H1/średni H2
  • Producent: Frankhauer
  • Wysyłka: 72h (1 zł)
  • Gwarancja: 10 lat
  • Skład/właściwości: sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, ortopedyczny, antyalergiczny, dla dwóch osób, dla puszystych, samomasujący

Opis produktu:

Materac Bonit został zbudowany na bazie sprężyn typu pocket. Każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszonce co sprawia, że materac posiada tzw. elastyczność punktową. Każda sprężyna indywidualnie reaguje na nacisk, dzięki czemu powierzchnia doskonale dostosowuje się do ciała i daje odpowiednie podparcie w trakcie snu.

W celu zwiększenia elastyczności materaca po obu jego stronach zastosowano moletowaną piankę PU o wysokości 3cm. Specjalne żłobienia na powierzchni pianki są gwarancją doskonałej cyrkulacji powietrza, zaś wypustki w kształcie stożków nadają powierzchni właściwości samomasujących. Dzięki zmianie punktów nacisku wspomagają krążenie krwi, co zapobiega powstawnaiu odleżyn.

Materac Bonit posiada 7 stref komfortu, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do krzywizn naszego ciała i i zapewnia odpowiednie odprężenie podczas wypoczynku.

Model jest dwustronny posiada dwie twardości. Po stronie z pianką czerwoną jest średniotwardy H2, zaś po stronie z pianką niebieską jest miękki H1- w ten sposób łatwo dostosujemy powierzchnię do własnych, indywidualnych potrzeb.

Materac Bonit jest doskonałym rozwiązaniem dla par, ponieważ reaguje punktowo. Niweluje to falowanie powierzchni i efekt zapadania się materaca w kierunku cięższej osoby.

Jest on także antygrzybiczny i antyalergiczny.

Wysokość materaca bez pokrowca to 22cm.

.

.

JAK WYBRAĆ MATERAC? --> KLIKNIJ I ZOBACZ WSKAZÓWKI

CENA DOTYCZY ROZMIARU 80 X 200 cm !

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA WYBIERZ ROZMIAR W KOMBINACJACH!

.

UWAGA!

Specjalnie dla Państwa wprowadzamy nową możliwość

testowania materacy firmy Frankhauer aż przez 30 dni!

                                                     KLIKNIJ I CZYTAJ WIĘCEJ...

.

.

Ponadto, przedstawiamy Państwu pozostałe produkty z naszej oferty

KLIKNIJ I ZOBACZ STELAŻE DO MATERACY FIRMY FRANKHAUER

ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ OFERCIE!

.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ POKROWCÓW

DO MATERACY FIRMY FRANKHAUER !

.

KLIKNIJ I ZOBACZ AKCESORIA FIRMY FRANKHAUER

ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ OFERCIE!

.

KLIKNIJ I ZOBACZ PORADNIK UŻYTKOWANIA MATERACY! --> ZOBACZ

.

.

ATUTY MATERACY KIESZENIOWYCH:

.

7 STREF KOMFORTU

Nasze modele posiadają 7 stref komfortu na swojej powierzchni. Co to oznacza? Na powierzchni wszystkich typów materacy kieszeniowych sprężyny o różnej grubości drutu zostały rozmieszczone w konkretnych strefach. Dzięki temu w miejscu gdzie nasze ciało potrzebuje stabilniejszego podparcia są zastosowane sztywniejsze sprężyny. Materace kieszeniowe są więc bardzo ergonomiczne i sprawiają że nasze ciało odnajduje idealne położenie w każdej pozycji snu!

.

IDEALNY DLA PAR

Materace kieszeniowe są doskonałym rozwiązaniem dla dwóch osób, a więc będą idealne dla par. A dzieje się to za sprawą punktowej pracy sprężyn. Materac pod każdym z użytkowników dopasowuje się indywidualnie. Dzięki elastyczności punktowej materacy pocket, multipocket i luxpocket jeśli jedna osoba jest wiercipiętą nie zbudzi swojego partnera! Dodatkową zaletą jest również fakt iż materace kieszeniowe są bardzo ciche.

.

STOPIEŃ TWARDOŚCI

Nasze materace pocket, multipocket i luxpocket występują w 4 stopniach twardości od H1 (materac miękki) do H4 (materac bardzo twardy). Dzięki temu każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Twardość materaca należy dobrać odpowiednio do masy ciała, ale również preferencji. Osoby o wyższej wadze powinny skłonić się ku twardszym materacom, zaś osoby o niskiej wadze mogą wybierać wśród miękkich modeli.

.

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasze materace kieszeniowe to w 100% polskie produkty. Komponenty użyte do ich produkcji są najwyższej jakości. Na materace pocket, multipocket oraz luxpocket dajemy gwarancję nawet do 10 lat! Gwarancją objęty jest wkład materaca. W przypadku reklamacji wystarczy wypełnić prosty formularz w zakładce kontakt i zgłosić szkodę. Reklamacje będą rozpatrywane indywidualnie i szybko. W jej ramach proponujemy naprawę wady lub też wymianę materaca na nowy.

.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Materac Bonit pocket H1, H2 Wysyłka 72H samomasujący 22 Frankhauercm.

Materac Bonit pocket H1, H2 Wysyłka 72H samomasujący 22 Frankhauercm.

Materac Bonit pocket H1, H2  Wysyłka 72  samomasujący 22 cm.

U nas najtaniej.

Napisz opinię

30 Inne produkty

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem