NEWSLETTER

Materac Kasjan pocket samomasujący H2 19 cm. wysyłka 72 H Frankhauer

Nowy

590,00 zł

Dostępność 72 H

Zapytaj o produkt

Materac Kasjan pocket samomasujący H2 19 cm. wysyłka 72 H. Sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, ortopedyczny, antyalergiczny, dla dwóch osób. Frankhauer

  • Ilość sprężyn: 272 szt./m2
  • Twardość: średni H2
  • Wysokość: 19 cm
  • Producent: Frankhauer
  • Wysyłka: 72h (1)
  • Gwarancja: 10 lat
  • Skład/właściwości: sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref, ortopedyczny, antyalergiczny, dla dwóch osób, samomasujący

Opis produktu:

Materac Kasjan to materac typu pocket, co oznacza, że zastosowane w nim sprężyny nie łączą się ze sobą. Każda sprężyna jest umieszczona w osobnej kieszonce co wpływa na elastyczność punktową powierzchni. Oznacza to, że każda sprężyna pracuje indywidualnie reagując na wywierany na nią nacisk. To pozwala na idealne dopasowanie się materaca do ciała w trakcie snu.

W górnej części materaca zastosowano 3 cm moletowanej pianki PU. Wypustki o kształcie stożków dają efekt mikromasażu poprawiając krążenie krwi w tkankach podskórnych co przekłada się na właściwości przeciwodleżynowe. Żłobienia natomiast wspomagają wentylacje materaca i cyrkulację powietrza w środku wkładu.

Powierzchnia materaca jest profilowana na 7 stref komfortu, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i zapewnia stabilne podparcie w trakcie wypoczynku.

Materac jest jednostronny, posiada twardość H2 - średniotwardy - tym samym jest idealny dla osób o wadze między 60 a 80kg.

Materac Kasjan jest doskonałym rozwiązaniem dla par, gdyż nie występuje tu efekt zapadania się powierzchni w kierunku cięższej osoby. Pianki zastosowane w materacu Kasjan są antyalergiczne i antygrzybiczne.

Wysokość materaca bez pokrowca to 19cm.

JAK WYBRAĆ MATERAC? --> KLIKNIJ I ZOBACZ WSKAZÓWKI

CENA DOTYCZY ROZMIARU 80 X 200 cm !

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA WYBIERZ ROZMIAR W KOMBINACJACH!

.

UWAGA!

Specjalnie dla Państwa wprowadzamy nową możliwość

testowania materacy firmy Frankhauer aż przez 30 dni!

                                                     KLIKNIJ I CZYTAJ WIĘCEJ...

.

.

Ponadto, przedstawiamy Państwu pozostałe produkty z naszej oferty

KLIKNIJ I ZOBACZ STELAŻE DO MATERACY FIRMY FRANKHAUER

ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ OFERCIE!

.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ POKROWCÓW

DO MATERACY FIRMY FRANKHAUER !

.

KLIKNIJ I ZOBACZ AKCESORIA FIRMY FRANKHAUER

ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ OFERCIE!

.

KLIKNIJ I ZOBACZ PORADNIK UŻYTKOWANIA MATERACY! --> ZOBACZ

.

.

ATUTY MATERACY KIESZENIOWYCH:

.

7 STREF KOMFORTU

Nasze modele posiadają 7 stref komfortu na swojej powierzchni. Co to oznacza? Na powierzchni wszystkich typów materacy kieszeniowych sprężyny o różnej grubości drutu zostały rozmieszczone w konkretnych strefach. Dzięki temu w miejscu gdzie nasze ciało potrzebuje stabilniejszego podparcia są zastosowane sztywniejsze sprężyny. Materace kieszeniowe są więc bardzo ergonomiczne i sprawiają że nasze ciało odnajduje idealne położenie w każdej pozycji snu!

.

IDEALNY DLA PAR

Materace kieszeniowe są doskonałym rozwiązaniem dla dwóch osób, a więc będą idealne dla par. A dzieje się to za sprawą punktowej pracy sprężyn. Materac pod każdym z użytkowników dopasowuje się indywidualnie. Dzięki elastyczności punktowej materacy pocket, multipocket i luxpocket jeśli jedna osoba jest wiercipiętą nie zbudzi swojego partnera! Dodatkową zaletą jest również fakt iż materace kieszeniowe są bardzo ciche.

.

STOPIEŃ TWARDOŚCI

Nasze materace pocket, multipocket i luxpocket występują w 4 stopniach twardości od H1 (materac miękki) do H4 (materac bardzo twardy). Dzięki temu każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Twardość materaca należy dobrać odpowiednio do masy ciała, ale również preferencji. Osoby o wyższej wadze powinny skłonić się ku twardszym materacom, zaś osoby o niskiej wadze mogą wybierać wśród miękkich modeli.

.

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasze materace kieszeniowe to w 100% polskie produkty. Komponenty użyte do ich produkcji są najwyższej jakości. Na materace pocket, multipocket oraz luxpocket dajemy gwarancję nawet do 10 lat! Gwarancją objęty jest wkład materaca. W przypadku reklamacji wystarczy wypełnić prosty formularz w zakładce kontakt i zgłosić szkodę. Reklamacje będą rozpatrywane indywidualnie i szybko. W jej ramach proponujemy naprawę wady lub też wymianę materaca na nowy.

.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Materac Kasjan pocket samomasujący H2 19 cm. wysyłka 72 H Frankhauer

Materac Kasjan pocket samomasujący H2 19 cm. wysyłka 72 H Frankhauer

Napisz opinię

30 Inne produkty

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem