NEWSLETTER

Łóżeczko Marsell Klupś 140x70 tapczanik z szufladą

Nowy

Transport płatny

Więcej informacji

795,00 zł

Dostępność Brak produktu w magazynie

Zapytaj o produkt

Łóżeczko Marsell Klupś 140x70 tapczanik

wymiar:

  • wewnętrzny: 140 x 70 cm
  • zewnętrzny: 145 x 77 x 93 cm

drewno sosnowe + MDF malowany + płyta
3 wyciągane szczeble

Cechy i funkcje:

Drewno sosnowe wyselekcjonowane zostaje już na etapie cięcia w tartaku, dzięki czemu przyjeżdża do nas tylko oznaczone gatunkiem pierwszym. Kolejnym etapem selekcji zajmują się już nasi zaufani ludzie zatrudnieni na stanowisku technologów drewna, którzy bardzo rygorystycznie wybierają idealne elementy do stworzenia barierki ochronnej, dna i boku łóżeczka.

Bok łóżka:
Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. W trosce o bezpieczeństwo dodaliśmy dwie łączyny w boku łóżka, które wzmocniły całą konstrukcję. Nowe rozwiązanie zmieniło rodzaj montażu naszego mebla. Odbywa się on teraz w sposób przede wszystkim prostszy i szybszy. W efekcie otrzymaliśmy zwartą bryłę produktu.

Dno łóżka:
Między listwami dna znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Element ten jest chyba najbardziej narażony na obciążenia. Intensywne zabawy w łóżeczku muszą odbywać się bez niespodzianek, dlatego zadbaliśmy o to żeby dno wytrzymało długie lata. Nasze rozwiązanie przypomina to zastosowane w bokach, gdzie listwy osadzone są w przeznaczonym dla niej otworze, a połączenie odbywa się za pomocą kleju oraz zszywki.

>>> KLIKNIJ, żeby zobaczyć inne elementy z kolekcji <<<

.

.

>>> KLIKNIJ, żeby zobaczyć wszystkie kolekcje firmy Klupś <<<

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Łóżeczko Marsell Klupś 140x70 tapczanik z szufladą

Łóżeczko Marsell Klupś 140x70 tapczanik z szufladą

Transport płatny

Napisz opinię

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem