NEWSLETTER

Materac dziecięcy Bobas lateks COMFORTEO H3 10 cm.

Nowy

Materac dziecięcy Bobas lateksowy firmy COMFORTEO, średnio twardy, grubość 9 cm 

Więcej informacji

550,00 zł

Dostępność Do 39 dni

Zapytaj o produkt

BOBAS LATEX

Materac dziecięcy Bobas lateksowy firmy COMFORTEO, średnio twardy, grubość 9 cm

parametry
Pianka lateksowa Mata kokosowa Dwustronny Można prać Antyalergiczność Dostępny w wersji dziecięcej Antygrzybiczność

BOBAS LATEKS

Materac średnio twardy, lateksowy z matą kokosową.

Materac BOBAS LATEKS polecamy szczególnie do łóżeczek i łóżek małych dzieci i niemowląt. Materac ten sprawdzi się również w przypadku łóżek piętrowych ze względu na swoją niewielką wysokość. Materac STANDARD BABY polecamy z przewiewnym i ciepłym pokrowcem Natural, o dużej zawartości bawełny, zapobiegającym poceniu.

Materac BOBAS LATEKS łączy w sobie dwa najbardziej przez rodziców poszukiwane surowce jest to mata kokosowa usztywniająca i utwardzająca materac oraz lateks mający wybitne działanie przeciwalergiczne i przeciwgrzybiczne. Dzięki swojej wyjątkowej budowie materac BOBAS LATEKS stanowi bardzo złe środowisko dla rozwoju wszelkich drobnoustrojów, tak więc jest bardzo higieniczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Lateks zastosowany po obu stronach materaca zapewnia dobre podparcie młodemu organizmowi naszego dziecka dostosowując się do naturalnych krzywizn ciała odpowiednio wspierając jego rozwój, jednocześnie umożliwiając prawidłowe krążenie krwi i zapobiegając drętwieniu kończyn.

W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo, wykonany z bardzo wysokiej jakości dzianiny 200g/m², który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne. Materac dostępny w rozmiarach: 60x120 cm, 70x130 cm, 70x140 cm, 70x160 cm.

Zalety:

 • obustronnie zastosowana bogata warstwa lateksu 3 cm
 • wewnętrzna warstwa kokosu o grubości 1,5 cm umożliwiająca usztywnienie materacyka
 • wysokość ok. 9 cm

baner

Amadeo
Pianka poliuretanowa Dwustronny Można prać Stelaże regulowane Dostępny w pokrowcu Economic Dostępny w wersji dziecięcej Średnio-Twardy

AMADEO

Materac dwustronny, średnio twardy materac z pianką poliuretanową i lateksem

Materac AMADEO polecamy osobom, które lubią podłoża sprężyste, dobrze dopasowujące się do krzywizn ciała o właściwościach antyalergicznych i antygrzybiczych. Materace AMADEO polecamy również jako materace idealnie sprawdzające się w łóżkach piętrowych, gdzie liczy się odpowiednia wysokość materaca, oraz w przypadku łóżek ze stelażem regulowanym, bądź elektrycznym. Materac Amadeo polecamy szczególnie w pokrowcu Natural, który jest wykonany z wysokiej jakości dzianiny o wysokiej zawartości bawełny, pikowany włóknem klimatyzującym. Pokrowiec Natural polecamy dla dzieci oraz osób zwracających szczególną uwagę na naturalność i higienę. Materac polecamy w wymiarach: 60x120, 70x130, 70x140, 70x160, 80x200, 90x200, 120 x 200.

Materac AMADEO wykonany jest ze standardowej, sprężystej i wytrzymałej pianki poliuretanowej wykończonej bogatą 3cm warstwą lateksu, dzięki czemu materac ma właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybiczne. Warstwa lateksu użyta jednostronnie sprawia że materac jest cieplejszy i przytulniejszy oraz doskonale dostosowujący się do naturalnych krzywizn ciała. Materac dostosowany jest do użytku w systemie lato-zima z możliwością prania pokrowca.

W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo wykonany z wysokiej jakości dzianiny, pikowany włóknem klimatyzującym 100 g/m², który można prać w 60°C.

Materac AMADEO stanowi doskonały i ekonomiczny wybór dla całej rodziny.

Zalety materaca:

 • pianka poliuretanowa 8 cm
 • lateks 3cm, jednostronnie
 • antyalergiczny, przeciwgrzybiczy
 • wysokość materaca ok. 12 cm
 • W wersji podstawowej materac dostępny w wersji Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 150 g/m², nadający się do prania w 60°C. Pozostałe pokrowce o innych właściwościach za dodatkową opłatą.

-------------------------------------------------------------------

STANDARD BABY

Materac Standard

Pianka poliuretanowa Dwustronny Można prać

STANDARD BABY

Dwustronny, średnio twardy materac piankowy.

Materac STANDARD BABY polecamy szczególnie do łóżeczek i łóżek małych dzieci i niemowląt. Materac STANDARD BABY sprawdzi się również w przypadku łóżek piętrowych ze względu na swoją niewielką wysokość. Materac STANDARD BABY polecamy z przewiewnym i ciepłym pokrowcem Natural, o dużej zawartości bawełny, zapobiegającym poceniu.

Materac STANDARD BABY jest standardowym materacem piankowym a jednocześnie jest najtańszym materacem w naszej ofercie. Doskonale sprawdza się jako materac do codziennego użytku, materac okolicznościowy i materac turystyczny. Materac STANDARD BABY można ‘łamać’ rolować, przechowywać w szafie lub przewieźć w samochodzie. Dostępny w rozmiarach: 60x120, 70x130, 70x140, 70x160

Zalety materaca:

 • pianka poliuretanowa
 • wysokość 8 cm
 • pokrowiec wykonany z dzianiny niepikowanej

 

------------------------------------------------

BOBAS EKO-KOKOS

Mata kokosowa Dwustronny Można prać Antyalergiczność Dostępny w wersji dziecięcej Antygrzybiczność

BOBAS EKO KOKOS

Materac twardy wykonany 100% z kokosu

Materac BOBAS EKO KOKOS polecamy szczególnie dla dzieci, zwłaszcza jeżeli cierpią na schorzenia ortopedyczne wymagające zastosowania twardego materaca. Materac EKO KOKOS polecamy z przewiewnym i ciepłym pokrowcem Natural, o dużej zawartości bawełny, zapobiegającym poceniu.

Materac dostępny w rozmiarach: 60x120 cm, 70x130 cm, 70x140 cm, 70x160 cm.

W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo, wykonany z bardzo wysokiej jakości dzianiny 200g/m², który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne.

Zalety materaca:

 • materacyk wykonany wyłącznie z naturalnego włókna kokosowego o grubości 7 cm
 • materacyk twardy
 • wysokośc ok. 8 cm

-------------------------------------

dominika n cvmk vkd 2.jpgPowiększenie
materac Dominika dziecięcy niemowlęcy NicebedPowiększenie


Materac do łóżek. Przeznaczony dla niemowląd. Wkład Materaca na bazie pianki 9cm. Obłożony w górnej części łuską gryki, w dolnej części warstwą kokosu 2cm. Pokrowiec hypoalergiczny, pikowany puszystą włóknią. Pokrowiec zdejmowany do prania.

Opis:

Materac do łóżek. Przeznaczony dla niemowląd. Wkład Materaca na bazie pianki 9cm.

Obłożony w górnej części łuską gryki, w dolnej części warstwą kokosu 2cm. Pokrowiec hypoalergiczny, pikowany puszystą włóknią.

Pokrowiec zdejmowany do prania.

-Materac wypełniony pianką poliuretanowa i gryką.

 -Pokryty jest owatą, która jest dodatkowym ociepleniem materaca a także wspomaga jego wentylacje.

 -Ma zdjemowany pokrowiec, który można prac w 40st.


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Materac dziecięcy Bobas lateks COMFORTEO H3 10 cm.

Materac dziecięcy Bobas lateks COMFORTEO H3 10 cm.

Materac dziecięcy Bobas lateksowy firmy COMFORTEO, średnio twardy, grubość 9 cm 

Napisz opinię

30 Inne produkty

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem