NEWSLETTER

MATERACE FIRMY FRANKHAUER

Nowy

MATERACE FRANKHAUER  są w większości dostępne na stanach magazynowych.
NIE PRZEPŁACAJ
ZAPYTAJ O KOD RABATOWY

Więcej informacji

Zapytaj o produkt

LINK DO MATERACY - ZOBACZ

.

.

.

NASTEPNIE WRÓĆ NA STRONĘ WYBIERZ MATERAC I NAPISZ DO NAS

Podamy indywidualną wycenę  lub prześlemy kod rabatowy

sklep@sklep.luksusmeble.com

.

.

Testuj przez 30 dni!

Wybór odpowiedniego materaca to nie lada wyzwanie! Czytając opinie użytkowników, opisy produktów na stronach internetowych, czy nawet sprawdzając materac w salonie stacjonarnym nie zawsze uda nam się podjąć właściwy wybór. Zakupiony materac może nie spełnić w 100% naszych oczekiwań. Co w takiej sytuacji?

Testowanie materaca

Materace Dla Ciebie dbając o zadowolenie swoich klientów dają możliwość aż 30 dni bezpłatnego testowania materaca. Jak to wygląda w praktyce? Od momentu dostawy wybranego modelu materaca każdy klient ma możliwość jego zwrotu lub wymiany w ciągu 30 dni. W tym czasie można go normalnie użytkować, co pozwoli sprawdzić, czy został dobrany odpowiednio. Jeśli okaże się, że zakupiony materac nie spełni naszych oczekiwań możemy go wymienić lub zwrócić bez podawania konkretnego powodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziemy skazani na zbyt twardy lub zbyt miękki materac.

Koszty wymiany/zwrotu

Usługa testowania w sklepie Materace Dla Ciebie jest bezpłatna. Jedynym kosztem, który ponosi klient jest transport. Jeżeli decydujemy się na transport kurierem współpracującym ze sklepem Materace Dla Ciebie koszt transportu to każdorazowo 100 zł. Istnieje także możliwość samodzielnego dostarczenia towaru na swój koszt na adres produkcji:

CERTYFIKATY

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 jest znakiem bezpieczeństwa produktów włókienniczych, potwierdzającym ich wysoką jakość. Produkty oznaczone tym znakiem spełniają wszelkie standardy, zostały przetestowane pod kątem obecności szkodliwych substancji, groźnych dla zdrowia człowieka, tj. pestycydy czy metale ciężkie.

Oeko-Tex Standard 100 jest certyfikatem tworzonym na bazie pracy podzielonej między 17 instytutów badawczych, które składają się na Międzynarodowe Stowarzyszenie Oeko-Tex z 40 oddziałami na całym świecie. Katalog kryteriów, który stanowi podstawę do badań na zawartość substancji szkodliwych opiera się na najnowszych odkryciach naukowych i jest stale aktualizowany. Kryteria testowe i związane z nimi metody badań są normalizowane na poziomie międzynarodowym i są szeroko ujęte jako wytyczne w warunkach zakupu i dostawy.

Do tej pory wydano już 51 000 certyfikatów dla milionów różnych produktów, ponad 6 500 firmom na cąłym świecie. Oeko-Tex Standard 100 stał się najbardziej znanym i powszechnie uznawanym znakiem dla tkanin, pod kątem zawartości substancji szkodliwych

  • TLS AIR SYSTEM

TLS Air System jest nowoczesnym systemem zbudowanym z sieci teleskopowych szpilek. Zapewnia on doskonałą cyrkulację powietrza, stanowi barierę dla rozwoju grzybów i pleśni, gdyż chroni przed wilgocią. Dodatkowo system ten natychmiastowo reaguje na zmianę temperatury ciała, poprawiając tym samym komfort snu.

  • EuroLATEX ECO STANDARD

Certyfikat EuroLATEX Eco Standard został stworzony przez niemiecki instytut TFI, który poddał badaniom piankę lateksową i gwarantuje zgodność tego materiału z europejskimi standardami zdrowia i środowiska.  

  • WF4 DRY SYSTEM

Certyfikat WF4 Dry System jest gwarancją trwałości materiału, jakim jest lateks. Stanowi dowód jego wytrzymałości podczas prób wystawiania go na oddziaływanie zarówno gorącego jak i świeżego powietrza podczas produkcji.

  • MATTRESS DURABILITY

 

Certyfikat MATTRESS DURABILITY ozacza, że produkt został poddany specjalnemu testowi wytrzymałości. Materac był 30 000 razy poddany naciskowi 100 kilogramowej rolki. Jest to certyfikat wykonany zgodnie z europejskimi normami. 

 

  • DEVELOPED IN COLLABORATION WITH UNIVERSITY

 

DEVELOPED IN COLLABORATION WITH UNIVERSITY to certyfikat, który oznacza, że produkt został przetestowany przy współpracy z Uniwersytetem w Padwy i Lecce, w celu poprawy i rozwoju nowych produktów wraz z pomocą największych europejskich pracowników badawczych.

   • LAPI - PROOF REPORT

 

Postanowienia certyfikatu LAPI - PROOF REPORT stanowią, że produkt jest zgodny z włoskimi (Class 1IM) i angielskimi (British Standard CRIB 5)  przepisami przeciwpożarowymi.

   • FRESHNESS TEST

 

Certufikat FRESHNESS TEST to badanie przeprowadzone na Uniwersytecie w Padwie. Jego celem jest określenie jaka ilość ciepła niezbędna jest do wzrostu temperatury danego materiału o 1° C oraz utrzymanie jak najdłuższej świeżości materiału.

LINK DO MATERACY - ZOBACZ

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

MATERACE FIRMY FRANKHAUER

MATERACE FIRMY FRANKHAUER

MATERACE FRANKHAUER  są w większości dostępne na stanach magazynowych.
NIE PRZEPŁACAJ
ZAPYTAJ O KOD RABATOWY

Napisz opinię

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem