NEWSLETTER

MATERAC GUSTAVO FIRMA COMFORTEO 31 cm. H2 PIKOWANY GRATIS PRZY ZAKUPIE SYPIALNI Z FIRMY MEBIN MEBIN. Transport firmowy

Nowy

MATERAC GUSTAVO FIRMA COMFORTEO 31 cm. H2 PIKOWANY GRATIS PRZY ZAKUPIE SYPIALNI Z FIRMY MEBIN MEBIN. TRANSPORT FIRMOWY.

Więcej informacji

Zapytaj o produkt

MATERAC GUSTAVO FIRMA COMFORTEO 31 cm. H2 PIKOWANY GRATIS PRZY ZAKUPIE SYPIALNI Z FIRMY MEBIN MEBIN. TRANSPORT FIRMOWY.New Style

Wyjatkowy materac w stylu Angielskim sprężyny kieszeniowe multipocket o 7 polach tardości. ŚREDNIO WARDY H2. Piekne piki oraz ozdobne lamówki na krawędziach.

Obustronna pianka wysokoelastyczna 2 cm.

Obustronna pianka termoelastyczna 3 cm. 

Obustronna pianka lateksowa 3 cm. 

Gustavo

Materac Gustavo wyróżnia oryginalny wygląd, dostojna wysokość i niespotykane na polskim rynku piki angielskie (pikowany cały materac, nie tylko pokrowiec). Ozdobne lamówki, hafty i uchwyty cieszą oko a wnętrze Gustavo dba o komfort użytkownika.

Charakterystyka

Materac wykonany w stylu angielskim wykorzystuje wkład sprężyn kieszeniowych multipocket o 7 polach twardości. Zastosowanie trzech rodzajów pianek zapewnia tzw. elastyczność progresywną, co sprawia, że dla większości klientów, materac nie jest ani za miękki, ani za twardy. Po prostu świetnie współgra z ciałem, niezależnie od jego wagi i kształtu. Niepospolitego wyglądu nadaje pikowanie całego materaca (angielskie piki) oraz ozdobne lamówki na krawędziach, uchwyty i hafty. Gustavo to wyjątkowy wygląd i komfort.

Sprężyny multipocket

Każda sprężyna we wnętrzu produktu umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W wersji multipocket jest ich aż 508 szt./m2. To oznacza jeszcze więcej punktów podparcia i jeszcze wyższy komfort snu.

7 stref twardości

Materac Gustavo dopasowuje się do leżącej na nim osoby, dobrze wspiera kręgosłup i inne krzywizny ciałaPodział aż na 7 stref twardości dla głowy, barków, lędźwi, miednicy, ud, łydek i stóp zapewnia maksymalny komfort. Dzięki temu Gustavo ma właściwości ortopedyczne: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa.

.

Pianka termoelastyczna

Zaawansowana technologia, która sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury. Piankę termoelastyczna nazywa się także „leniwą pianką” ze względu na jej powolne odkształcanie się – zastosowana w materacu daje efekt przyjemnego „zapadania się” w powierzchnię.

Pianka lateksowa

Lateks użyty w materacach Comforteo zawiera aż 20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego, jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików – jego unikalne właściwości radykalnie ograniczają możliwość rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy. Wiele punktów podparcia i odpowiednia elastyczność płyt lateksowych to cechy polecane także osobom cierpiącym na bóle pleców.

Pianka wysokoelastyczna

Niezwykle trwała, sprężysta, wytrzymała i lekka. Dobrze dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia bardzo dobrą wentylację, którą docenią osoby z problemem nadmiernej potliwości.

Elegancki wygląd

Podobnie jak w przypadku pozostałych materacy z kolekcji New Style, Gustavo został wykończony z najwyższą dbałością o detale. Dzięki temu zachwyca wyglądem i wyróżnia się spośród innych produktów na rynku polskim i zagranicznym.

.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

MATERAC GUSTAVO FIRMA COMFORTEO 31 cm. H2 PIKOWANY GRATIS PRZY ZAKUPIE SYPIALNI Z FIRMY MEBIN MEBIN. Transport firmowy

MATERAC GUSTAVO FIRMA COMFORTEO 31 cm. H2 PIKOWANY GRATIS PRZY ZAKUPIE SYPIALNI Z FIRMY MEBIN MEBIN. Transport firmowy

MATERAC GUSTAVO FIRMA COMFORTEO 31 cm. H2 PIKOWANY GRATIS PRZY ZAKUPIE SYPIALNI Z FIRMY MEBIN MEBIN. TRANSPORT FIRMOWY.

Napisz opinię

30 Inne produkty

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem