NEWSLETTER

Zasłony Mint Stars Lamps & Company

Nowy

.

PRZEJDŹ DALEJ I SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ KODU RABATOWEGO !

Zasłony producent szyje na indywidualne zamowienie.

DOSTAWA 7 - 20 DNI

.

.

Więcej informacji

Zapytaj o produkt

Lamps & Company

.

Lamps & Company to marka, która narodziła się tylko i wyłącznie z pasji. Twórczyni marki,  Anna Nawrot, z zawodu jest muzykiem i psychologiem. Pomysł na założenie firmy pojawił się wraz z narodzinami pierwszej córki Anny i trudnościami z urządzeniem jej pokoju. Nisza w segmencie oświetlenia i dodatków dla najmłodszych stała się inspiracją do stworzenia w 2012 roku firmy Lamps & Company, a wraz z nią możliwości połączenia zamiłowania do designu z pracą.

.

.

Dziś jest to jedyna z niewielu firm na rynku, która pomaga rodzicom urządzić spójny stylistycznie pokój w dobrym stylu od A do Z. Teraz znajdują się w niej wszystkie elementy wyposażenia niemowlęcego i dziecięcego pokoju: zasłony, pościele, ochraniacze, kocyki, kolorowe wiklinowe kosze na zabawki, poduszki do karmienia, ramki na zdjęcia, dywany. Ale to nie wszystko - oprócz dodatków, wprowadzano do oferty meble. Na początek łóżeczka niemowlęce w siedmiu przepięknych, pastelowych kolorach oraz półki, które - wraz z pozostałymi nowymi elementami - tworzą spójne kolorystycznie zestawy.

.

Zasłony z kolekcji Mint Stars  BRAK MOŻLIWOŚCI ZAMÓWIENIA 

.

.

Zasłony od Lamps & Company to uroczy element dopełniający wystrój pokoju dziecięcego. Zasłony można zamówić z dowolnej tkaniny z nowych kolekcji.

.

.

Wymiary:

.

Zasłony dostępne są w dwóch wymiarach:

I wariant: 150 x 160 cm (cena dotyczy tego rozmiaru) szt.1

II wariant: 150 x 260 cm

.

Dostępne kolekcje:

DOSTĘPNE SĄ ZASŁONY Z TKANIN MINT STARS, GREY STARS, PINK STARS, TRANSPORT JASNY, WESOŁE SMOKI, MORSKA PRZYGODA, PRZYJACIELE Z LASU, SOWIE OPOWIEŚCI, PRINCESS KOKARDY I KORONY, CHEVRON MINT ORAZ WHITE DOTS.

.

.

.

.

Dbamy o to aby produkty, które oddajemy w Wasze ręce tworzyły spójne komplety z innymi produktami z naszego asortymentu. Z tej samej kolekcji możecie dobrać pościel, kocyk, kosze na zabawki czy różnorodne oświetlenie.

.

Zasłony można prać w pralce w delikatnym/ręcznym cyklu, w 30 st.

Wirować max. 400 obrotów. Prasować w temp. max 110 st.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Zasłony Mint Stars Lamps & Company

Zasłony Mint Stars Lamps & Company

.

PRZEJDŹ DALEJ I SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ KODU RABATOWEGO !

Zasłony producent szyje na indywidualne zamowienie.

DOSTAWA 7 - 20 DNI

.

.

Napisz opinię

18 Inne produkty

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem