NEWSLETTER

Zestaw A Province Tooli

Nowy

NIE WIDZISZ RABATU?! NEGOCJUJ CENĘ!

LUB PRZEJDŹ DALEJ I SPRAWDŹ KOD RABATOWY !

.

TOWAR W WIĘKSZOŚCI DOSTĘPNY NA STANACH MAGAZYNOWYCH

Okres oczekiwania zależy od aktualnych stanów magazynowych

Zapytaj o dostępność!

Więcej informacji

2 617,00 zł

Dostępność od 5 do 30 dni

Zapytaj o produkt

KOLEKCJA PROVINCE TOOLI

.

Kolekcja PROVINCE urzeka swoją klasyczną formą i ponadczasowym wzornictwem. Biały kolor mebli daje pełną swobodę w aranżacji i dekoracji pokoju.

.

Kolekcja stworzona została zarówno jako meble dla chłopca jak i dziewczynki. To uniwersalne meble dziecięce i młodzieżowe. Bogactwo brył pomoże Państwu stworzyć pokój marzeń Waszego dziecka!

.

Ten klasyczny zestaw mebli został wykonany z najwyższej jakości bezpiecznych dla dziecka materiałów. Lakierowany MDF ekologicznymi farbami z atestem bezpieczeństwa. Elementy korpusowe wykonane z wysokiej klasy trójwarstwowej laminowanej płyty. Okucia mebli to wysokiej klasy zawiasy i prowadnice z cichym domykiem marki BLUM.

.

.

.

Cena zestawu A kolekcji PROVINCE TOOLI obejmuje:

.

łóżeczko - tapczanik 140x70cm

komoda 3SZ

toybox

.

.

.


Province - Łóżeczko - tapczanik 140x70cm

.

To wyjątkowe łóżeczko jest meblem, który rośnie razem z dzieckiem. Posiada możliwość umieszczenia materaca na trzech poziomach. Najpierw jest typowym łóżeczkiem dla niemowlaka z górnym poziomem materaca wygodnym dla mamy. Po opuszczeniu materaca na drugi poziom służy dziecku siedzącemu. Trzeci, najniższy poziom materaca przeznaczony jest dla dziecka stojącego. Dla starszego dziecka łóżeczko ma możliwość przekształcenia w tapczanik. Usuwając jeden bok umożliwiamy dziecku samodzielne, wychodzenie z łóżeczka. Opcjonalnie może być wyposażone w obszerną szufladę oraz wygodny uniwersalny przewijak.

.

Łóżeczko - tapczanik PROVINCE zostało opracowane w oparciu o normy bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

.

WYMIARY:

szerokość: 144 cm 
głębokość: 75 cm 
wysokość: 90 cm

.

WYKONANIE I MATERIAŁY

.

Łóżeczko zostało wykonane z najwyższej jakości bezpiecznych dla dziecka materiałów. 
MDF lakierowany ekologicznymi farbami z atestem bezpieczeństwa.

..

.

.

.

.


Province - Komoda 3SZ

.

Wyjątkowo pojemna komoda wyposażona w trzy szuflady, Górna szuflada jest to płytsza bieliźniarka. Dwie szuflady dolne są głębsze oraz bardziej pojemne. Wysokość komody pozwala na wygodne założenie przewijaka uniwersalnego.

.

WYMIARY:

szerokość: 85 cm 
głębokość: 43 cm 
wysokość: 87 cm

.

WYKONANIE I MATERIAŁY

.

Komoda została wykonana z najwyższej jakości bezpiecznych dla dziecka materiałów. Wysokiej klasy MDF pomalowanego najlepszymi farbami z atestami bezpieczeństwa w połączeniu z trójwarstwową płytą laminowaną w elementach korpusowych. Komoda wyposażona w wysokiej jakości okucia marki BLUM z cichym domykiem we wszystkich szufladach.

.

.


Province - Toybox

.

Ten mebel to obszerna skrzynia na zabawki. Czy tego chcemy czy nie, w dzisiejszych czasach dziecko posiada ogromną ilość zabawek i wraz z rozwojem dziecka ta liczba się zwiększa. Aby nad tym zapanować proponujemy niezwykle pojemną skrzynię na zabawki. Dzięki temu praktycznemu mebelkowi w kilka minut możemy zapanować nad zabawkowym nieładem. Zaletą tego mebla jest także ciągłe odkrywanie zabawek na nowo. Grzebanie w skrzyni pełnej skarbów to dla dzieci ogromna frajda i przyjemność.

.

WYMIARY:

szerokość: 85 cm 
głębokość: 43 cm 
wysokość: 45 cm

.

WYKONANIE I MATERIAŁY

Nasz TOYBOX został wyposażony w szereg zabezpieczeń chroniących Wasze dziecko:

- teleskopowe siłowniki ułatwiające podnoszenie wieka oraz zapobiegające jego samoistnemu zamknięciu. Siłowniki amortyzują jednocześnie zamykanie.

- zawiasy BLUM z hamulcem zabezpieczają klapę skrzyni przed trzaskaniem i w połączeniu z teleskopami uniemożliwiają szybkie i niebezpieczne zamknięcie wieka

- otwory bezpieczeństwa to specjalnie zaprojektowane szczeliny pod wiekiem skrzyni, w które dziecko może bezpiecznie włożyć paluszki i zamknąć klapę. Otwory bezpieczeństwa zostały zaprojektowane z 3 stron mebla a do podparcia wieka służy tylna ścianka oraz dwie podpory w przedniej części. Na szczególną uwagę zasługują boczne szczeliny, które w odróżnieniu od wielu mebli tego typu dają bezpieczeństwo także przy zabawie w większym gronie.

Dzięki tym zabezpieczeniom stworzyliśmy prawdopodobnie najbezpieczniejszą skrzynię na zabawki na świecie!

.

.

* Wszystkie sprzedawane meble są w solidnych paczkach do samodzielnego montażu z instrukcją montażu w języku polskim i angielskim.

.

Nasze meble są wysokiej jakości. Wykonane z lakierowanego MDF oraz z wysokiej klasy laminatu w korpusie. Wszędzie stosujemy okucia BLUM z hamulcami zarówno w szufladach jak i drzwiach.

.

.

UWAGA!

POLECAMY MATERACE DO ŁÓŻECZKA FIRMY TOOLI:

MATERACE KASZMIR - KLIKNIJ

MATERACE SILVER - KLIKNIJ

ORAZ

POZOSTAŁE MATERACE ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ

OFERCIE - KLIKNIJ

.

.

KLIKNIJ I ZOBACZ KATALOG MEBLI TOOLI

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Zestaw A Province Tooli

Zestaw A Province Tooli

NIE WIDZISZ RABATU?! NEGOCJUJ CENĘ!

LUB PRZEJDŹ DALEJ I SPRAWDŹ KOD RABATOWY !

.

TOWAR W WIĘKSZOŚCI DOSTĘPNY NA STANACH MAGAZYNOWYCH

Okres oczekiwania zależy od aktualnych stanów magazynowych

Zapytaj o dostępność!

Napisz opinię

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Rozumiem